Restaurace

SNÍDANĚ V HOTELU JEAN DE CARRO

Hostům poskytujeme bohaté snídaně formou švédského stolu vč. teplých i studených nealko nápojů v restauraci v 1. patře hotelu Jean de Carro s překrásným výhledem na panorama Karlových Varů.

Dále nabízíme

ZÁŽITKOVÝ BONUS – ZÁMECKÉ OBĚDY A VEČEŘE

V GRAND RESTAURANT v hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA je „Sváteční den i ve všední den“

V rámci Vašeho pobytu si můžete zakoupit takzvanou zámeckou večeři či oběd v hotelu Karlsbad Grande Madonna, který je vzdálen cca 2 minuty chůze od hotelu Jean de Carro. Servírovaný hlavní chod si můžete vybrat ze 4 pokrmů, a navíc si užít studený i teplý bufet s dalšími pokrmy, saláty, dezerty a moučníky vlastní cukrářky, čerstvým ovocem, včetně teplých a studených nealko nápojů.

Sváteční zámecká atmosféra hotelu je doplňkovým dárkem k Vašemu pobytu jako zážitkový bonus k Vámi vybranému programu, s tím, že věříme, že se k nám budete rádi vracet a my Vás vždy potěšíme, posílíme a nainspirujeme do dalších všedních dnů….

Cena obědu nebo večeře je 450,- Kč / osoba / noc
Cena obědu + večeře je 900,- Kč / osoba / noc

Obědy i večeře se podávají v restauraci R2 (druhé patro)

  • Oběd: 12.00 – 14.00 Možnost objednání ze čtyř jídel, dále studený a teplý bufet, saláty, dezerty a moučníky, ovoce, teplé i studené nealkoholické nápoje
  • Večeře: 18.00 – 20.00 Možnost objednání ze čtyř jídel, dále studený a teplý bufet, saláty, dezerty a moučníky, ovoce, teplé i studené nealko. nápoje

Taktéž můžete navštívit

RESTAURACE U KŘÍŽOVNÍKŮ à la carte

Otevírací doba:
11:00-23:00 po-ne

Česká RESTAURACE U KŘÍŽOVNÍKŮ je ideálním cílem pro návštěvníky, kteří hledají kvalitní gastronomii, příjemné prostředí a přátelskou obsluhu. Nachází se přímo v centru lázeňské části Karlových Varů nad Vřídelní kolonádou u kostela sv. Máří Magdalény. Restaurace je ideální nejen svou polohou, ale i vynikající chutí podávaných pokrmů.

ADRESA RESTAURACE U KŘÍŽOVNÍKŮ

Moravská 2093/2
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Rezervace:    Mob. +420 606 049 586
Restaurant:   Tel. +420 353 169 597
E-mail:          fab@hotel-kgm.cz
www.restauraceukrizovniku.cz